Oferty z innych miejsc

Kutno (19953)

Stryków (18262)

Łowicz (18120)

Wieluń (17982)

Zduńska Wola (17947)

Aleksandrów łódzki (17164)

Warta (17144)

Łowicz (17054)

Aleksandrów Łódzki (16584)

Łęczyca (16378)

 

Herb Ozorkowa

Miasto Ozorków zajmuje powierzchnię 15.47 km2 . Zamieszkuje je 20.826 mieszkańców. Miasto położone jest na wysokości 122 – 156 m n.p.m. nad rzeką Bzurą, będącą lewobrzeżnym dopływem rzeki Wisły. Głównymi zaletami Gminy Miasta Ozorkowa jest położenie w centralnej Polsce, w województwie łódzkim. Miasto wchodzi w skład Łódzkiej Aglomeracji Miejskiej, odległość od Łodzi wynosi zaledwie ok. 25 km. Odległość pomiędzy Ozorkowem a stolicą Polski – Warszawą wynosi ok. 135 km.

Gmina Miasta Ozorków jest jedną z dziewięciu gmin powiatu zgierskiego, który pod względem liczby ludności jest największym powiatem województwa łódzkiego. W południowo – wschodniej części miasta znajduje się sztuczny zbiornik wodny o powierzchni 12,2 ha lustra wody. Zbiornik retencyjny wykorzystywany jest w celach rekreacyjnych, w tym dla celów sportów wodnych i wędkarstwa. Na terenie miasta znajduje się duży obszar, stanowiący ok. 102 ha Lasu Komunalnego. Ponadtow odległości ok. 2 km od miasta znajdują się dwa duże kompleksy leśne w Grotnikach i Sokolnikach, pełniące również funkcję rekreacyjno – wypoczynkową dla mieszkańców naszego miasta.

Miasto posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Łodzią. Są to połączenia: kolejowe, autobusowe i tramwajowe.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Ozorkowie:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Przegląd zagranicznych rynków pracy – praca na Cyprze
Artykuł z dnia: środa, 11 czerwiec 2014
Mogłoby się wydawać, że tak mała wyspa, jak Cypr nie może generować dużych przychodów z przemysłu i gospodarki. Prawda jednak jest całkowicie inna, otóż kiedy Cypr wchodził do Unii Europejskiej między innymi wraz ze Słowenią, był najbogatszym z kandydatów! O czym to świadczy? Między innymi o tym, że cypryjska gospodarka jest bardzo stabilna i generuje duże dochody. Następnym argumentem na poparcie tej tezy jest fakt, że panuje tam bardzo małe bezrobocie – rzędu około trzech i pół procenta, co obecnie w skali światowej (a przede wszystkim europejskiej) to bardzo mało. Naturalnie najwięcej przychodów generuje turystyka, ponieważ ludzie przyjeżdżają tam niemalże przez cały rok...
Czytaj dalej ->


Bezrobocie 2013 dane GUS
Artykuł z dnia: sobota, 19 październik 2013
W sierpniu 2013 r. w porównaniu do lipca br. odnotowano spadek liczby bezrobotnych i stopy bezrobocia, natomiast w stosunku do sierpnia ub. roku zaobserwowano wzrost zarówno liczby bezrobotnych jak i stopy bezrobocia. Mniejsza niż przed miesiącem i przed rokiem, była liczba bezrobotnych nowo zarejestrowanych. Mniej osób niż w lipcu br. ale więcej niż przed rokiem wyrejestrowano z urzędów pracy. W końcu sierpnia 2013 r. do urzędów pracy zgłoszono więcej ofert pracy niż w poprzednim miesiącu br. i w analogicznym okresie ub. roku.
Czytaj dalej ->


2013 rok. Jakie zawody świecą wakatem?
Artykuł z dnia: poniedziałek, 28 styczeń 2013
Czytaj dalej ->


Kilka prostych kroków do zdobycia pracy w dobie bezrobocia.
Artykuł z dnia: piątek, 25 styczeń 2013


Najdziwniejsze profesje w Polsce
Artykuł z dnia: piątek, 31 sierpień 2012
Topiarz fryty, manipulant drewna, wybieracz monet, tanatopraktor - zapewne mało kto odgadnie czym zajmują się osoby wykonujące te zawody. Część z nich jest na tyle egzotyczna, że próżno ich szukać w ministerialnej klasyfikacji.
Czytaj dalej ->


Parasolnik, który nie lubi nosić parasola
Artykuł z dnia: czwartek, 30 sierpień 2012
Klient przynosi strzępy parasola, a ja muszę sprawić, by znów chronił go przed deszczem - mówi Michał Klarkowski, parasolnik z Poznania.
Czytaj dalej ->


Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Biedaszki, Żelgoszcz, Kamień, Konstantki, Cedrowice - Parcela, Dybówka, Czerchów, Opalanki, Maszkowice, Helenów, Wiktorów, Kowalewice, Krzeszew Rządowy, Krzeszew Szlachecki, Piekło, Gębice, Błonie, Bugaj, Strzeblew, Konstancja.